פריב משחקים לילדים בחינם שחקו 1.9K

מוגובי

מוגובי Mogobe הוא אחד ממגוון עולמות וירטואלים לילדים בישראל. מוגובי עולם וירטואלי אחד מאתרי הילדים המובילים בישראל בשנים האחרונות, ולא לשווא. מדובר בעולם קסום, שכל ילד, החל מגיל שש ועד גיל שלוש עשרה, ימצא בו עיניין רב, כיף, שעשוע, וכמובן אתגר גדול.

העולם הוירטואלי של מוגובי מציע לשחקנים שפע של פעילויות במגוון תחומים חינוכיים. בעולם של מוגובי הילדים נמצאים באזור וירטואלי בטוח, ללא אלימות, עם תכנים מותאמים לגילאים המיועדים של העולם הזה, הורים יכולים להיות בטוחים כי ילדיהם נחשפים לעולם המותאם לילדים, ללא תכנים בלתי הולמים, אלא להיפך, הילדים מקבלים ערכים באמצעות פעילויות שונות המשתנות מעת לעת.

בכדי ליהנות מכל תכני מוגובי עולם וירטואלי יש לרכוש מנוי במחיר סימלי, על מנת באמת להפיק את כל הכיף שהעולם הזה מציע, והוא מציע המון. בעלי מנוי של מוגובי יזכו להשתתף בפעילויות, מסיבות, תחרויות, ישנה אפשרות לזכות בפרסים ולרכוש פריטים הקשורים לעולם של מוגובי.

אפשר להיכנס ולטעום מהעולם של מוגובי גם ללא תשלום, אך, כאמור אורחים לא יוכלו ליהנות ולהשתתף בכל הכיף של האתר. רכישת מנוי "כרטיס תושב" יעניק לבעליו אפשרות גישה לכל תכני העולם הוירטואלי.

אם טרם רכשתם מנוי של מוגובי עולם וירטואלי, תשמחו לדעת כי ישנם מספר מסלולי הרשמה וכניסת מנויים לאתר, אפשר לבחור במנוי שמתאים לכם. לדוגמא: יש מנוי חודשי מתחדש, מנוי חצי שנתי, ומנוי שנתי, כאשר לכל מנוי מצטרפים בונוסים משתנים.

מה זה מוגובי? בקצרה. דמות וירטואלית, פרטית משלכם, שאותה תוכלו לטפח, לטפל בה, לשדרג אותה, ולכייף איתה בעולם הוירטואלי. צירפנו לכם סרטון קצר המסביר על העולם של מוגובי.

בטעינה