פריב משחקים לילדים בחינם שחקו 610

האטריק

האטריק עולם וירטואלי של משחקי כדורגל

עולמות וירטואלים ישנם ברשת לילדים קטנים וגדולים, יש עולמות לבנות ויש לבנים. האטריק הוא עולם וירטואלי שכולו כדורגל. אתם תחליטו אם האטריק מתאים לכם, לא חשוב לאיזה פלח שחקנים אתם משתייכים. האטריק מומלץ בחום לכל מי שאוהב את עולם הכדורגל בכלל, ומשחקי כדורגל ברשת בפרט.

האטריק עולם וירטואלי של כדורגל

לכל עולם וירטואלי ישנה עלילה המלווה את השחקנים לאורך החוויה. העלילה המיוחדת של כל עולם היא זו שמושכת את השחקנים אליה. אל האטריק נוהרים כל השחקנים שעולם הכדורגל מדבר בשפתם. האטריק הוא עולם וירטואלי בו תוכלו לנהל קבוצת כדורגל משלכם, מראשית בנייתה ועד תפעול השחקנים בה. אם אתם נמנים עם אוהדי משחקי המחשב FIFA או PES תשמחו להעביר את זמנכם מול האטריק.

התפקיד שלכם במשחק האטריק

נכנסתם להאטריק ומה עכשיו? עכשיו תתחילו את דרככם בתור מאמנים וירטואלים. אתם בעולם המבוסס על בניית קבוצת כדורגל, קבוצה שתעבור אתכם מסע של משחקים שונים, החל ממשחקי אימון לקראת משחקים חשובים, שתוכלו לעמוד בהם כמו קבוצות עם שחקנים מקצועיים, תעברו משחקי ליגה, משחקי גביע ועוד. עליכם יושב התפקיד של מאמן הקבוצה, התפקיד שעליו מוטלת כל כובד המשימה, להביא את הקבוצה לאליפות הגדולה. בתחרויות בעולם של האטריק תפגשו תארים, תפגשו גם גביעים, אך האם תוכלו להשיג משהו מהם? כמו כן, תפגשו גם את קהל האוהדים של הקבוצה שלכם, את האצטדיון הביתי ושפע של אלמנטים מעולם הכדורגל.

מדוע האטריק מכל העולמות?

קודם כל, כי זה חינם (!), שנית, כי זה מיוחד, זה חדשני, זה כיף. העולם של האטריק מוצע גם בשפה העברית, לצד 51 שפות נוספות, דבר שלא כל עולם וירטואלי מציע לנו. האטריק מתאים כמעט לכל גיל, כל מי שאוהב משחקי ניהול ומשחקי כדורגל יתחבר מיד לעולם הזה. האטריק הוא משחק דפדפן, משחק שאפשר לשחק ברשת מכל מקום בעולם ומול כל שחקן גם. באמצעות הרשמה והתחברות מהירה, תוכלו להתחיל את החוויה.

בטעינה